Що зацікавить мандрівників у Херсоні

Якщо на весняні або літні канікули запланована подорож у Херсон, то варто заздалегідь скласти план мандрівки. Цікавих місць тут багато, тому потрібен час, щоб відвідати усі визначні пам’ятки.

Що подивитися у Херсоні тим, хто любить історію

Якщо квитки на потяг Херсон купувати напередодні поїздки, то можна розраховувати тільки на верхні полиці. Зручні місця краще обирати заздалегідь.
Херсон будував князь Потьомкін, який плекав мрію звести «південний Петербург». В результаті грандіозного будівництва з’явилося місто військових та корабелів. Багато центральних вулиць та майданів можуть похвалитися пам’ятниками або спорудами військового призначення. Варто піти на екскурсію у Херсонську фортецю, арсенал. Можна подивитися на будинок, де протягом двох років жив Суворов, коли керував губернським військом.
Якщо родина подорожує з дітьми, то варто відвідати місцевий краєзнавчий музей. Тут зібрано велику колекцію старовинної зброї, посуду, меблів, золотих прикрас. Також працює торговельно-розважальний комплекс «Фабрика», планетарій з цікавою 3D-подорожжю. Викликають захоплення мініатюри, що розташовані в Ботанічному саду. Тут є моделі пам’яток самого Херсону та інших міст.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.